تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
سایت برتر

سایت برتر

سایت برتر

Biography doctor Ramin-Fallah

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 13 مهر 1399ساعت 21:52 توسط احمد | تعداد بازديد : 17 | |

مقدمه: بورس چیست؟

اگر به دنبال یک کلاس آموزش بورس یا دوره آموزش سرمایه گذاری در بورس (آموزش صفر تا صد بورس)با بهترین استادان آموزش بورس  در سایت تخصصی برترآموزکه مرجع آموزش بورس در ایران است، دوره های جامع مثل بزرگان بورس و نخبگان بورس بهترین گزینه برای شما می باشد.

شما با گذراندن دوره های جامع بورس می توانید بصورت تخصصی در بازارهای مالی (شامل بورس، فرابورس و بورس کالا) فعالیت کرده وکسب سود نمایید.

همچنین روش های  پیش بینی قیمت دلار و سکه،پیش بینی قیمت مسکن وخودرو ،پیش بینی تورم و …. را بطور کامل از صفر تا صد می آموزید.

پیش از این که به این بپردازیم بهترین پکیج آموزش بورس کدام است بهتر است بدانید که بورس به سه شاخه بورس کالا، بورس انرژی و بورس اوراق بهادار تقسیم می شود و آنچه در میان عوام به عنوان بورس مشهور شده است همان بورس اوراق بهادار است. تصور کنید مقداری پول به عنوان مثال یک میلیارد تومان به تازگی به دست شما رسیده است و به دنبال یک فکر اساسی در مورد استفاده از آن هستید، گزینه هایی که ممکن است به ذهن شما برسد شامل موارد زیر است:

-ممکن است در صورتی که دارای منزل شخصی باشید، آن را صرف خرید یک آپارتمان یا منزل نقلی دیگری نموده و با اجاره یا رهن دادن آن منبع درآمدی ثانویه ای برای خود ایجاد کنید.

 شاید تمایل به خرید خودرویی مدل بالا برای خود یا دیگر اعضای خانواده تان باشید.

-ممکن است بخواهید با این پول کسب و کاری راه بیاندازید. به عنوان مثال مغازه کوچکی را اجاره و خوار و بار فروشی کنید یا یک محل مناسبی را برای راه اندازی یک کافه دنج و محلی در نظر بگیرید.

-شاید این مبلغ را برای شراکت با چند فرد مورد اعتماد صرف کنید و یک کارگاه افتتاح کنید تا همگی در سود زیادی که از آن حاصل می شود سهم داشته باشید.

-ممکن است این پول را با چند صد یا چند هزار فرد شریک شده و به فکر راه اندازی یک واحد تولیدی بزرگ یا یک کارخانه باشید.

آنچه که در تعریف بورس حائز اهمیت است توجه به گزینه آخر در این انتخاب هاست. در حقیقت بازار هیجان انگیز بورس به شما کمک می کند که حتی در صورت داشتن سرمایه کم در یک پروژه چند هزار میلیاردی سهم داشته باشی. اما چگونه؟

 

برخی از اصطلاحات مهم در بازار بورس

اوراق بهادار و سهام

تصور کنید یک شرکت سرمایه ای به ارزش 300 هزار میلیارد تومان داشته باشد؛ اگر این شرکت سرمایه مذکور را به تعداد هزار میلیارد واحد قسمت کند، هر واحد ارزشی معادل 300 تومان خواهد داشت. حال اگر شخصی یک سهم از این شرکت را خریداری کند به اندازه 300 تومان در آن سهیم می شود. کسی نیز که به تعداد یک میلیارد سهم از شرکت بخرد به میزان 300 میلیارد تومان در شرکت سهیم می شود. این فرد در واقع در یک هزارم آنچه متعلق به شرکت است سهیم می باشد، اعم از دارای، سود یا زیان!

به عنوان مثال اگر شرکت مذکور دارای هزار هکتار زمین باشد، شخصی که تعداد یک از هزار میلیارد سهم آن را دارد، دارای یک هکتار از زمین است و همچنین اگر شرکت بدهی معادل یک میلیارد تومان داشته باشد، یک میلیون از آن بر عهده این شخص است.

قیمت سهم شرکت های مختلف به مرور زمان دچار تغییر می شود، ممکن است افزایش یا کاهش یابد. این موضوع از آنجایی ناشی می شود که تصور کنید شرکتی برای هر سهم خود 500 تومان سود عاید سرمایه گذار می کند و شرکتی دیگر برای هر سهم یک ریال، مسلما یکسان در نظر گرفتن سهام این دو شرکت کار درست و عاقلانه ای نیست. آنچه که در مبحث سهام و اوراق بهادار حائز اهمیت است و به عنوان یک نتیجه مهم از این بحث حاصل می شود این است که مقایسه قیمت ها در مورد دو سهم از دو شرکت مختلف هیچ اطلاعاتی در مورد مفید یا غیر مفید بودن آنها به ما نمی دهد.

برای ورود به سایت برترآموز به آدرس زیر مراجعه کنید

bartaramooz.ir

 

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 4 مهر 1399ساعت 16:12 توسط احمد | تعداد بازديد : 22 | |

خرید چمن مصنوعی برای باغچه

آیا به خاطر دارید که اولین بار چه زمانی با چمن مصنوعی آشنا شدید؟ آیا یادتان می آید که درباره آن چگونه فکر کردید؟

طی سال های اخیر، بسیاری از مردم چمن مصنوعی را در زمین های فوتبال دیده اند و نا خودآگاه چمن را با نام چمن فوتبال می شناسند.

در بسیاری از موارد، آشنایی مردم با چمن مصنوعی به واسطه مشاهده این محصول در فوتبال و زمین بازی این رشته محبوب ورزشی ایجاد می شود.

مهم ترین انگیزه در صنایع تولید کننده چمن مصنوعی، دستیابی به یک زمین چمن مصنوعی مقاوم و ماندگار بود؛ پوششی سبز و مشابه چمن طبیعی ولی با عمر و دوام بسیار بیشتر.

با گذشت مدت زمان طولانی از ورود چمن مصنوعی به زمین های ورزشی و مشاهده موفقیت و درخشش آن از جهات مختلف، ایده ساخت چمن مصنوعی تزئینی برای استفاده در فضاهای مسکونی و کاربردهای روزمره در محیط های متنوع شهری مطرح شد.

شرفت این محصول به جایی رسیده که امروزه چمن مصنوعی را در جاهای مختلف محیط اطراف خود می بینیم.

 

 

 

 

 

 

 

چمن مصنوعی حیاط خانه را به محفلی گرم تبدیل می کند

چمن مصنوعی در زندگی روزمره

بسیاری از ما، احتمالاً چمن مصنوعی را برای اولین بار در خانه دوستان، آشنایان، بستگان و خویشاوندان خود دیده ایم؛ تجربه ای که هر شخصی می تواند با افکار و احساسات خود آن را بیان کند.

بعضی می گویند که از دیدن یک فرش سبز پلاستیکی و تقلّبی خوشحال نشده اند و بعضی دیگر از وجود این محصول زیبا و متفاوت، ابراز شگفتی و ذوق زدگی داشته اند.

امروزه تقریبا هیچ پدیده طبیعی را نمی توان یافت که نوع مصنوعیِ آن به دست بشر ساخته نشده باشد و چمن مصنوعینیز از این قاعده مستثنی نیست.

یکی از این پدیده های طبیعی، انواع گل و گیاه است که از سال های دور، به خانه های ما راه یافته و آن را می شناسیم.

نقش گل و گیاه مصنوعی در زندگی ما، همانند سازی ظاهر زیبای انواع گل و گیاه طبیعی و افزودن ترکیب رنگ های دلنشین به محیط است و عملاً کاربرد دیگری ندارند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گل مصنوعی به همراه چمن مصنوعی، منظره ای زیبا را پدید می آورد

با وجود ویژگی های ذاتی انواع گل، پیچک، بوته، درخت و گیاهان مصنوعی و دانستن محدودیت زمینه های مصرف و استفاده از آنها، مشاهده می کنیم که بسیاری از مردم آن را پذیرفته اند.

پس عجیب نیست وقتی چمن مصنوعی، که هم جنبه زیبایی دارد و هم موارد مصرف گسترده ورزشی، تفریحی، بازی و...، مقبولیت و محبوبیت مردم را به دست آورَد.

در سال های اخیر، بازار چمن مصنوعی تزئینی در همه جنبه ها رشد چشمگیری داشته. شناخت مردم از آن بیشتر شده، زمینه های مصرف گوناگونی برای آن پیدا شده و علاقه مردم به آن افزایش یافته.

تقاضا برای خرید و نصب چمن مصنوعی در برخی موارد به اندازه ایست که عرضه این محصول کفایت نمی کند و بازار، دچار کمبود کالا و افزایش قیمت چمن مصنوعی می شود.

اولین کاربردی که درباره چمن مصنوعی ممکن است به ذهن هر فردی برسد، استفاده از آن به جای چمن طبیعی در باغچه و فضای سبز است.

چمن مصنوعی باغچه

گیاهان سبز و زنده، نماد جوانی و نشاط هستند و باعث ایجاد آرامش در انسان می شوند. هیچ کسی را نمی توان یافت که طبیعت را دوست نداشته باشد.

نوع بشر از دل طبیعت برخاسته و پوشش های گیاهی متنوع بر روی زمین، خانه اول انسان محسوب می شود؛ هر چند که هر روز در حال نابودی این خانه زیبا به دستان خود هستیم.

از ابتدای عصر سکونت انسان در شهرهای بزرگ و دور شدن از دامان سبز زمین، همواره سعی داشته ایم تا گوشه ای از زیبایی های طبیعت را به محیط زندگی خود وارد نماییم.

در مناطق پر بارش و حاصلخیز کره زمین، بسیاری از خانه ها و شهرها با تخریب پوشش گیاهی بومی ساخته می شود و برای داشتن فضای سبز، فقط کافیست تا بخشی از درختان و گیاهان محیط را به شکل دست نخورده، باقی بگذاریم.

ولی در بسیاری از مناطق زمین، شرایط اقلیمی به گونه ایست که پوشش گیاهی به اندازه کافی وجود ندارد و یا از نوع مناسب برای زیبایی بخشی به محیط زندگی انسان نیست.

به همین دلیل، طراحی و ساخت باغچه های خانگی در طول هزاران سال پدیدار گشت، به بلوغ و تکامل رسید و به شکل پیشرفته و پیچیده امروزی در آمد.

امروزه، باغچه یکی از عناصر مهم معماریست که در محیط های مسکونی، اداری و تجاری، دیده می شود و شادابی و آرامش را به انسان هدیه می دهد.

جایگاه چمن مصنوعی فضای سبز

چمن، یکی از اجزای اصلی در فضای سبز باغچه است. پوشش سبز و چشم نواز چمن، فضا را تلطیف نموده و منظره زیبایی را به وجود می آورد.

ایجاد و نگهداری چمن، دشواری هایی دارد که بسیاری افراد را از دستیابی به آن منصرف می نماید. نیاز به هزینه، زمان، دانش و تجربه در زمینه ایجاد و نگهداری چمن طبیعی، برخی از این چالش هاست.

 در صورت عدم بهره مندی از چمن طبیعی، نصب چمن مصنوعی بهترین راهکار است.

هزینه چمن مصنوعی در مرحله نگهداری، کمتر از چمن طبیعی بوده و عمر و ماندگاری آن نیز بیشتر است.

اجرای چمن مصنوعی برای حیاط خانه، فرایندی ساده و کم هزینه است. برای این کار می توانیم چمن مصنوعی تزئینی را بر روی سطح خاک شن ریزی شده و یا سطوح سخت سیمانی، سنگی و... نصب کنیم.

چمن مصنوعی تزئینی، هماهنگی خوبی با دیگر گیاهان دارد و چمن مصنوعی را باورپذیر تر می نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

چمن مصنوعی باغچه ویلا به همراه سطوح چوب و سنگ، تفاوتی شگرف ایجاد می کند

بعضی از باغچه ها نیز در کنار درختان و گل های انبوه طبیعی، از چمن مصنوعی بین موزاییک استفاده می کنند به این ترتیب، چمن مصنوعی باغچه را به محیطی دوست داشتنی تبدیل می کند.

برای خرید چمن مصنوعی باغچه، مدل های مختلفی با خصوصیات گوناگون در دسترس شما قرار دارند. حتی بعضی از مدل های چمن مصنوعی ورزشی با ارتفاع الیاف بلند و پر تراکم نیز برای این کار مناسبند.

نگهداری چمن مصنوعی باغچه بسیار آسان بوده و نحوه شستن آن نیز مشابه فرش و موکت است. ولی بهتر است تا جای ممکن از ریخته شدن بقایای گیاهی بر روی آن جلوگیری کنیم.

گاهی اوقات، این کار اجتناب ناپذیر است و بافت های گیاهی خشک و تر بر روی چمن مصنوعی پراکنده می شود و باعث آلودگی گسترده در چمن مصنوعی می گردد.

موضوع :
برچسب ها : ,

امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 30 شهريور 1399ساعت 17:03 توسط احمد | تعداد بازديد : 17 | |

پارتیشن برای دفتر کار

پارتیشن برای دفتر کار

طراحی دفتر ، یک پروسه دائماً در حال تغییر و پویایی است . با تغییر الزامات کسب و کار و تغییر در نحوه کار ، نیازها و خواسته های ما هنگام طرح دفتر ، نیز در حال تغییر و حرکت است . برای ایجاد تغییرات و منعطف بودن نسبت به دفتر کار ، پارتیشن ها یک راه حل فوق العاده هستند . استفاده از پارتیشن برای دفتر کار ، مزایای بسیار زیاد و به صرفه ای دارد که به برخی از آن ها ، اشاره خواهد شد .

یک پارتیشن برای دفتر کار ، به راحتی از نظر موقعیت قابل تغییر و جا به جا شدن ، است و همچنین گزینه ای برای داشتن ارتفاع کامل یا کمتر ارائه می دهد .

  • حفظ حریم خصوصی کارمندان

پارتیشن برای دفتر ، فضاهای کاری تنظیم شده ، بدون تهاجم فضایی از یک میز به میز دیگر ، ایجاد می کند .

برای کاهش صدا راه حلی عالی است .

برای ایجاد ظاهری مدرن و براق ، پارتیشن گزینه ای مناسب است .

برای انعطاف پذیری در هنگام جابجایی یک دفتر به اطراف ، راه حلی ساده و سبک است .

منبع :

https://taav.ir/%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/


 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 29 شهريور 1399ساعت 17:59 توسط احمد | تعداد بازديد : 17 | |

بهترین وکیل ملکی تهران

 

بهترین وکیل ملکی تهران : در دنیای مدرن و صنعتی امروز که همه ی امور پیچیده و تخصصی شده است و هرشخصی با علم اجمالی نمی توند آن عمل را انجام دهد و متخصص خود را می طلبد وکالت نیز از این قاعده و روند مستثنی نبوده و بیش از رشته ها و حرفه های دیگر به علت وجود قوانین و مقررات بسیار زیاد و متفاوت در هر حوزه حقوقی و همچنین لزوم داشتن تجربه کافی به سمت تخصصی شدن پیش رفته است.

                 
https://adlohagh.com/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D9%85%D9%84%DA%A9%DB%8C-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86/

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 29 شهريور 1399ساعت 17:47 توسط احمد | تعداد بازديد : 17 | |

drnahal

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 28 شهريور 1399ساعت 17:21 توسط احمد | تعداد بازديد : 18 | |

دانلود زیرنویس The Wolf of Wall Street 2013

گرگ وال استریت (انگلیسی: The Wolf of Wall Street) یک فیلم کمدی سیاه و جنایی بیوگرافی آمریکایی به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و نویسندگی ترنس وینتر در سال 2013 است که براساس خاطرات 2007 جردن بلفورت به همین نام ساخته شده است. این مقاله از دیدگاه بلفورت در مورد حرفه وی به عنوان کارگزار سهام در شهر نیویورک و چگونگی مشارکت شرکت وی ، استراتون اوکونت ، در فساد و کلاهبرداری گسترده در وال استریت ، که در نهایت منجر به سقوط او شد ، بازگو می شود.

 

لئوناردو دی کاپریو ، که تهیه کننده این فیلم نیز بود ، در نقش بلفورت بازی می کند ، جونا هیل را به عنوان شریک تجاری و دوست خود ، دونی آزوف ، مارگوت رابی را به عنوان همسرش ، نائومی لاپاگلیا ، و کایل چندلر را به عنوان عامل FBI ، پاتریک دنهام ، که سعی می کند بلفورت را پایین بیاورید. این فیلم پس از Gangs of New York (2002) ، The Aviator (2004) ، The Departed (2006) و Shutter Island (2010) ، و همچنین دومین همکاری وی با Winter ، از زمان تلویزیون ، نشان دهنده پنجمین همکاری این کارگردان با دی کاپریو است. سری Empire Boardwalk Empire (14-1389).

 

این فیلم در هفدهم دسامبر 2013 در شهر نیویورک به نمایش درآمد و در 25 دسامبر 2013 توسط پارامونت پیکچرز در آمریکا اکران شد و اولین فیلمی بود که به طور کامل از طریق توزیع دیجیتال اکران شد. این یک موفقیت بزرگ تجاری بود که 392 میلیون دلار در سراسر تئاتر درآمد کسب کرد و به بالاترین درآمدزایی فیلم اسکورسیزی تبدیل شد. [3] این فیلم به دلیل نمایش اخلاقی مبهم وقایع ، محتوای صریح جنسی ، فحاشی شدید ، به تصویر کشیدن مصرف مواد مخدر سخت و استفاده از حیوانات در حین تولید بحث برانگیز بود. این رکورد جهانی گینس را برای بیشترین موارد قسم خوردن در یک فیلم ثبت کرد. [4]

زیرنویس  The Wolf of Wall Street 2013 اینجا کلیک کنید

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 26 شهريور 1399ساعت 0:35 توسط احمد | تعداد بازديد : 4473 | |

طراحی وب سایت

طراحی سایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

امروزه سفارش طراحی وبسایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

تاثیر طراحی وب سایت در کسب و کار ها...

روزانه هزاران وبسایت در جهان، صدها وبسایت در ایران و احتمالا ده ها وبسایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب میشوند راه اندازی میگردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. شرکت نرم افزاری اسپاد با شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وبسایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای، خدمات و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

اگر در حال حاضر یک وبسایت دارید اما زمان زیادی از فعالیت آن میگذرد، پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران با تجربه اسپاد بسپارید تا سایت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن اعمال کنند؛ در این صورت می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وبسایت حرکت کنید. اگر هم هنوز سایتی ندارید، تیم مجرب اسپاد آماده است تا با طراحی وبسایت خلاقانه و بروز و بهینه سازی و سئوی سایت مسیر روشنی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم سازد.

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟ سایت یا شبکه های اجتماعی؟

فرض کنید صاحب یک وبسایت فروشگاهی هستید، اینکه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشید یا عکس محصولات را به آنها نشان دهید کافی نیست، بلکه باید با یک وبسایت فروشگاهی جامع و مناسب، شرایطی فراهم کنید که کاربران به شکلی آسان و سریع اقدام به خرید کنند. همچنین میتوانید به طور دقیق آمار بازدید کاربران، میزان فروش و تمامی فعالیت ها را مدیریت کنید.

البته با انجام بازاریابی شبکه های اجتماعی میتوانید فعالیت خود را در این فضا مدیریت کرده و بهترین نتیجه را از آن بدست آورید.

شرکت اسپاد با سابقه طراحی وب سایت فروشگاهی ، نیازها و خواسته های شما را برآورد میکند و با بودجه متناسب شما وب سایت در خور شما را طراحی خواهد کرد.

 

تخصص های دخیل در طراحی وب سایت

افرد و تخصص های مختلفی در روند طراحی سایت نقش دارند. شرکت اسپاد طی سالها فعالیت حرفه ای در این زمینه، متبحرترین و متخصص ترین ها در حوزه طراحی وبسایت را در قالب یک تیم منسجم در کنار هم قرار داده تا بهترین خروجی ممکن حاصل شود. سفارش طراحی سایت شما از اولین گام یعنی مشاوره تا آخرین گام یعنی راه اندازی، بدست بهترین افراد سپرده خواهد شدهمانطور که در ساختن یک برج بلند قامت اشخاص مختلف با تخصص های متفاوت در کنار یکدیگر فعالیت میکنند، در اسپاد نیز پروژه طراحی سایت توسط تحلیلگران، طراحان، برنامه نویسان، پشتیبانان و مدیران پروژه به شکلی هماهنگ و ساختار یافته انجام میشود. پس از پیاده سازی کامل سایت، متخصصین بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوایی اسپاد، پیشنهادات حرفه ای خود را جهت ورودی شکوهمندانه و حضوری موفق در محیط مجازی، به مشتریان محترم ارائه میکنند.

فاکتورها و مفاهیم طراحی سایت

همواره طراحی وب سایت در چهارچوب و قالب مشخصی انجام میشود. رعایت استانداردها و اصول طراحی وبسایت و همچنین توجه به تکنولوژی های روز طراحی وبسایت در این امر مؤثر است.
اگر نیازبه طراحی سایت حرفه ای دارید ، شرکت اسپاد با تجربه چندین ساله در طراحی وب سایت های حرفه ای با گستردگی مشتریان در سطح کشور آماده همکاری با شما برای طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی حرفه ای وب سایت شماست.

 

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 21 شهريور 1399ساعت 16:50 توسط احمد | تعداد بازديد : 46 | |

زندگینامه وارن ادوارد بافت

وارن ادوارد بافت (متولد 30 اوت 1930) یک سرمایه گذار آمریکایی ، مشاغل تجاری و انسان دوستانه ، رئیس و مدیرعامل برکشایر هاتاوی است. 

وی یکی از موفق ترین سرمایه گذاران در جهان به حساب می آید و تا اوت سال 2020 میلادی 78.9 میلیارد دلار ثروت خالص دارد که او را به عنوان هفتمین فرد ثروتمند جهان تبدیل می کند.

 

وارن بافت در اوماها ، نبراسکا متولد شد. وی علاقه وافری برای تجارت و سرمایه گذاری در جوانی داشت و سرانجام در سال 1947 وارد دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا شد و قبل از انتقال و فارغ التحصیلی از دانشگاه نبراسکا در سن 19 سالگی به تحصیلات خود ادامه داد. او فارغ التحصیل دانشکده بازرگانی کلمبیا شد ، جایی که او فلسفه سرمایه گذاری خود را پیرامون مفهوم سرمایه گذاری ارزش شکل داد که توسط بنیامین گراهام پیشگام شد. وی برای تمرکز پیش زمینه اقتصاد خود در مؤسسه مالی نیویورک شرکت کرد و خیلی زود پس از آن همکاری های مختلف تجاری از جمله با گراهام آغاز شد. 

وی در سال 1956 بوفیت مشارکت ، با مسئولیت محدود ایجاد کرد و شرکت او سرانجام یک شرکت تولید نساجی به نام Berkshire Hathaway را به دست آورد و با فرض نام خود برای ایجاد یک شرکت هلدینگ متنوع. در سال 1978 ، چارلی مونگر به بافت بف پیوست و نایب رئیس شرکت شد.

 

بافت از سال 1970 به عنوان رئیس و بزرگترین سهامدار Berkshire Hathaway بوده است. وی توسط رسانه های جهانی از وی به عنوان "Oracle" یا "Sage" Omaha یاد شده است. وی به دلیل پایبندی به سرمایه گذاری با ارزش و دلهره شخصی با وجود موفقیت و ثروت بی حد و حصر ، مورد توجه قرار گرفته است. تحقیقات منتشر شده در دانشگاه آکسفورد ، روش شناسی سرمایه گذاری بافت را به عنوان "مرکزگرایی بنیانگذار" تعبیر می کند، که متمایز با ذهنیت مدیران بنیانگذار ، تمایل اخلاقی نسبت به جمع سهامداران و تمرکز شدید بر ایجاد ارزش نمایی تعریف شده است.

 

بافت یک نیکوکار برجسته است ، و متعهد شده است 99 درصد از ثروت خود را به علل انسان دوستانه ، عمدتاً از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس واگذار کند. او The Giving Pledge را در سال 2009 با بیل گیتس تأسیس کرد ، به موجب آن میلیاردرها متعهد می شوند که حداقل نیمی از ثروت خود را اهدا کنند.

 

گذشته از جملات انگیزشی و نمایش های بی شماری تلویزیونی در برنامه های مختلف خبری ، بافت در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی متعددی ، مستند و داستانی از جمله وال استریت: پول هرگز نمی خوابد ظاهر شده است. او 10 بار در برنامه چارلی رز مهمان بوده است و موضوع فیلم مستند HBO تبدیل شدن به بزرگترین پول ساز جهان در سال 2009 بود.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 11 شهريور 1399ساعت 16:21 توسط احمد | تعداد بازديد : 54 | |

تخم نطفه دار طوطی

 

فهرست بندی مقاله :

                   ·معرفی پرنده ی طوطی

                   ·تخم نطفه دار چیست ؟

                   ·شراط نگهداری از تخم نطفه دار طوطی

 

معرفی پرنده ی طوطی

طوطی ها پرندگان رنگارنگی هستند که معمولاً از یک زیستگاه گرم سرچشمه می گیرند. به جنگلهای بارانی ، چمنزارها ، ساواناها ، مناطق نیمه خشک و حتی جزایر نیز تعلق دارند. بیشتر طوطی ها وحشی هستند ، اما انسان ها از مدتها پیش شروع به نگهداری برخی از این گونه ها به عنوان همدم انتخاب کرده اند. امروزه این همراهان شگفت انگیز از ماکیان در حال حاضر در سراسر جهان ، در قلب و خانه های مردم  زندگی می کنند. امروزه بیش از 350 گونه طوطی بعلاوه جهش های اضافه شده در دنیا شناخته شده اند.

ها، باله ها، کبوترها، مرغ ها و سایر پرندگان به عنوان همدم انسان ها شناخته و نگهداری می شوند ، اما جایگاه طوطی به علت ویژگی های منحصر به فردی که دارد بین مردم متمایز است.

 

 

تخم نطفه دار طوطی چیست؟

 

زادگاه اصلی و محل زندگی طوطی ها با توجه به نوع گونه آن ها بسیار متافوت است. درکل بیشتر طوطی ها متعلق به مناطق گرمسیر و استوایی هستند. از طرفی به علت محبوبیت بسیار بالای این پرنده در بین مردم سراسر جهان، برخی اقدام به پرورش طوطی و تکثیر تخم نطفه دار طوطی دوست داشتنی پرداخته اند. تخم نطفه دار طوطی در حقیقت تخمی است که اسپرم و تخم در ناحیه شیپور با هم ترکیب شده اند. لازم به ذکر است پرورش و تکثیر طوطی سانان به دو روش سنتی و صنعتی قابل انجام میباشد .

 

 

شرایط نگهداری از تخم نطفه دار طوطی :

اگر شرایط رطوبت و دما ایده آل باشد و تمامی موارد رعایت شده باشد به احتمال زیاد تخم نطفه دار طوطی تبدیل به جوجه خواهد شد مواردی که باعث رشد تخم و تبدیل به جوجه میشود در حوزه تخصصی شامل رعایت کردن و چک کردن عناوین زیر است:

نطفه دار بودن تخم

شکل ظاهری تخم

نگهداری تخم نطفه دار

تمیز کردن و ضد عفونی کردن تخم نطفه دار

دستگاه جوجه کشی

 

برای بهره گیری و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از مشاوره ما

بهره مند شوید. تمام سوالات تخصصی و ابهامات خود را در انتهای

این مقاله به صورت کامنت بنویسید. و یا اگر دارای اطلاعات تکمیلی

و تخصصی هستید در اختیار دیگر مخاطبین قرار دهید.

 

 

خرید تخم نطفه دار:

با توجه به عرضه ی زیاد و  نامرغوب این محصول در بازار، به مشتقان این محصول توصیه اکید می شود، حتما این نوع تخم های نطفه دار را از مراکز شناخته شده و با تجربه در این عرصه تهیه کنند. شرکت تخم نطفه دار داتکام ، پیشرو و صاحب نام در فروش این محصول در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

 

برای تهیه مرغوب ترین تخم های نطفه دار طوطی و همچنین جهت دریافت راهنمایی برای پرورش و نگهداری با مشاوران و کارشناسان  با تجربه شرکت تخم نطفه دار تماس حاصل فرمایید.

 

منابع :

سایت شرکت تخم نطفه دار داتکام

 

 

توضیح کوتاه مقاله:  

 

طوطی پرنده است یا پستاندار؟ آیا می دانید اصالت ذاتی این پرنده های محبوب جزء دسته از پرندگان وحشی است که در مناطق گرمسیر و استوایی زندگی می کردند؟   بشر ، این حیوان وحشی را طی قرن ها ممارست و نگهداری و تبدیل به یک پرنده خانگی کرده است که امروزه از محبوبیت بالایی در جهان برخوردار است. یکی از گزینه هایی که شاید تا به امروز به آن فکر کرده اید پرورش تخم نطفه دار طوطی است. هم برای درآمد زایی و هم برای تبدیل شدن به یک همدم. اگر امروز کنجاو هستید که با این پرنده و یا نحوه نگهداری و یا حتی خرید تخم نطفه دار طوطی آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید.در این مقاله به صورت مختصر اطلاعاتی راجع به طوطی و تخم نطفه دار این پرنده محبوب و دوست داشتنی و همچنین طرز تهیه این محصول به صورت مختصر به شما ارائه می گردد.

 

شماره تماس : 09108436962

 

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 2 شهريور 1399ساعت 16:23 توسط احمد | تعداد بازديد : 47 | |


صفحه قبل 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 صفحه بعد